Klub prijatelja izviđača

Klub prijatelja izviđača okuplja i povezuje sadašnje i bivše izviđače, ali i sve one koji podržavaju Izviđački pokret, bez obzira jesu li ikada bili izviđači. Članstvo u klubu pruža Vam mogućnost da ponovno budete dio velike svjetske izviđačke obitelji, ali i da osobno, barem na simboličan način, pomognete djeci i mladima u Hrvatskoj da provedu slobodno vrijeme u zdravom, prirodnom i poticajnom okruženju.

Članovi kluba imaju različite različite pogodnosti – korištenja popusta na razne proizvode i usluge koje nudi Zaklada u suradnji sa sponzorima i partnerima, mogućnost sudjelovanja u raznim aktivnostima i druženjima, informiranje o aktivnostima Zaklade i Saveza izviđača Hrvatske.

Godišnja članarina za članove Kluba prijatelja izviđača iznosi 200 kuna. Svaki član po uplati članarine dobiva iskaznicu i poklon.